Aktualności

Kolejne sparingi

• autor: A.R., 2009-03-26 12:29

Skład oraz relacje w dalszej części newsa

W miniony weekend nasza drużyna rozegrała dwa sparingi. W sobotę spotkaliśmy się z drużyną Prokocimia wygrywając 3-0 (0-0). Bramki w tym meczu strzelali Grzesiek Pilch i Rafał Czeliński dwie. W niedziele natomiast spotkaliśmy się z ekipą Gajowianki Gaj zwycieżając również w stosunku 3-0 (1-0). Bramki dla naszego zespołu zdobywali Jarek Dudzik dwie oraz Tymek Chmiel. W obu spotkaniach grali następujący zawodnicy:

Skład: Przemysław Porębski, Wojciech Malarz - Piotr Woźny, Arkadiusz Rynduch, Piotr Gajewski, Tomasz Latosiński, Sławomir Pilch - Grzegorz Pilch, Sławomir Rys, Łukasz Wójcik, Paweł Ciastoń, Łukasz Dudzik, Marcin Łapaj, Tymoteusz Chmiel, Jarosław Dudzik - Rafał Czeliński, Tomasz Perdał, Filip Szlachta, Bartłomiej Ptasznik

Wygrana w obu tych spotkaniach wbrew pozorom nie przyszła nam jednak tak łatwo jakby na to mogły wskazywać wyniki obu spotkań. W meczu sparingowym z Prokocimiem rozegranym na trudnym, bocznym boisku rywala, długo nie mogliśmy zdobyć bramki. W pierwszej połowie właściwie tylko dwukrotnie mieliśmy szanse na zdobycie bramki ale strzał Łukasza Wójcika okazał się niecelny, a Tymka Chmiela został zablokowany przez obrońców gospodarzy. Po przerwie najpierw po ładnej akcji naszego zespołu Grzesiek Pilch wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W dalszej części meczu dwukrotnie do bramki Prokocimia trafiał Rafał Czeliński pakując piłke do bramki rywala z najbliższej odległości. W niedzielnym sparingu z drużyną Gajowianki nasza drużyna mimo iż nie zagrała rewelacyjengo spotkania, pewnie ograła występującą w krakowskiej B-klasie ekipę z Gaja. W pierwszej połowie bramkę dla naszego zespołu zdobył Jarek Dudzik strzałem głową po mocnym dośrodkowaniu Grześka Pilcha. W drugiej części spotkania drugą bramke dołożył ten sam zawodnik ładnym strzałem za linii 16 metrów. Pod koniec spotkania po podaniu Filipa Szlachty z prawej strony boiska, trzecią bramkę dla Piłkarza zdobył Tymek Chmiel.