Stadion

"Majówkowa" porażka

• autor: scholes1, 2017-04-30 20:29

30.04 Piłkarz Podłęże - Wiarusy Igołomia 0:2 (0:1)

bramki: ??? 8, Konrad 90'

Skład:  Kordyl - Pilch, M. Małek, Bursa, Ciastoń - Mączyński, Kunowski, Dudzik, Kyrcz (35' Warzecha) - Kolasiński, Gamoń

Mecz rozpoczął się od ataków gości. Już w 4 minucie bliski szczęścia był Konrad, lecz trafił w boczną siatkę. 5 minut później było już 0-1. Po nieudanej pułapce ofsajdowej, Kordyla pokonał jeden z napastników z Igołomii. W odpowiedzi Kolasińskiego w ostatniej chwili zablokował jeden z obrońców Wiarusów. W 30 minucie groźnie z dystansu uderzał Konrad, ale występujący z konieczności na pozycji bramkarza Kordyl, udanie sparował piłkę na rzut rożny. Do końca pierwszej części gry żadnej z drużyn nie udało się już stworzyć dogodnej sytuacji do strzelenia gola i do przerwy widniał wynik 0-1.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Zawodnicy Piłkarza próbowali doprowadzić do remisu, ale nie mięli tego dnia atutów. Groźniejsze akcję stwarzali za to goście. Ale albo dobrze bronił Kordyl, albo strzały były udanie blokowane przez obrońców Piłkarza. W końcówce zawodów, nie mający nic do stracenia miejscowi mocniej "przycisnęli", lecz poza mocnym strzałem Pilcha nie stworzyli sobie właściwie dogodnej sytuacji do zmiany rezultatu. Goście natomiast w doliczonym czasie gry, zdobyli drugą bramkę po mocnym strzale z dystansu Konrada i mecz zakończył się kolejną porażką Podłężan.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

07-2017

07-2017

Zryw Szarów 1:4 LKS Śledziejowice
UKS Sygneczów 1:5 Piast Łapanów
Strażak Kokotów 4:2 Piłkarz Podłęże
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Iskra Zakrzów 0:8 Wiarusy Igołomia
Contra Sułków 3:0 Wilga Koźmice Wlk.
Błękitni Bodzanów 4:3 Złomex Branice