Piłkarz Podłęże 0:2 Strażak Kokotów

Zabójczy początek Piłkarza

• autor: ryniu, 2017-05-14 22:05

14.05 Piłkarz Podłęże - Złomex Branice 2:0 (2:0)

bramki: Małek 11', Warzecha 16'

Skład:  Egemonye - Pilch, M. Małek, Bursa, Ciastoń - Kordyl, Kunowski, Pal, Gamoń - Warzecha, Włodarczyk

Doskonale dla Piłkarza ułożył się ten mecz. Już w 11 minucie ekipa gospodarzy objęła prowadzenie. Włodarczyk z rogu pola karnego uderzył w słupek, ale dobitka Małka była już celna i było 1-0. 5 minut później Warzecha podwyższył prowadzenie, lobując wychodzącego bramkarza gości. Po chwili Kunowski uderzył z ostrego kąta, lecz piłka trafiła w boczną siatkę. 5 minut później powinno być 3-0. Kunowski dograł  z lewej strony na 7 metr do Warzechy, ale ten trafił w stojącego na linii bramkowej obrońce. W dalszej części pierwszej połowy gra się nieco wyrównała i żadnej z ekip nie udało się już stworzyć dogodnej sytuacji do strzelenia gola.

Po przerwie, nie mający nic do stracenia zawodnicy Złomexu, mocniej zaatakowali. Jednak szybko mogli zostać "skarceni". Po szybkiej kontrze i podaniu za plecy obrońców przez Włodarczyka, w sytuacji sam na sam znalazł się Warzecha, ale jego strzał nieznacznie minął bramkę przyjezdnych. W 65 minucie bliscy zdobycia gola kontaktowego byli goście. W zamieszaniu podbramkowym i niepewnej interwencji Egemonye, bramkę kontaktową mógł zdobyć Sikora, ale strzał tego ostatniego zablokowali obrońcy Piłkarza. W końcówce zawodów gra się nieco zaostrzyła czego efektem była czerwona kartka (w konsekwencji dwóch żółtych) dla Kordyla. Osłabienie miejscowych próbowali wykorzystać zawodnicy Złomexu, lecz nie mieli tego dnia pomysłu na rozmontowanie obrony Podłężan i mecz zakończył się cennym zwycięstwem Piłkarza 2-0.

Piłkarz PodłężeWilga Koźmice Wielkie
Piłkarz Podłęże   Wilga Koźmice Wielkie