Piłkarz Podłęże - Strażak Kokotów

Pechowa porażka

• autor: ryniu, 2017-10-01 19:17

01.10 Strażak Kokotów - Piłkarz Podłęże 2:1 (1:0)

bramki: Migas 28; Janiszyn 88' - Strojek 75'

Skład:  Wierzbicki - Dydyk, Bursa, Adamczak (46' Lekki) - Małek, Kordyl, Strojek (85' Suska), Bułat, Filipek (80' Sewiołło), Kolasiński (46' Piernaczyk) - Zawadzki (46' Cichy)

W pierwszym kwadransie obie ekipy stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji do strzelenia gola. Najpierw w 4 minucie w zamieszaniu podbramkowym w polu karnym Strażaka, na strzał zdecydował się Zawadzki, ale piłka odbiła się od poprzeczki i od linii bramkowej, a następnie wyszła w pole. W odpowiedzi w 12 minucie Wierzbicki wybronił przypadkowy strzał....Adamczaka. Podobnie bardzo dobrze bramkarz Piłkarza zachował się w 25 minucie kiedy to fantastycznie wybronił rzut wolny egzekwowany przez Kubusiaka. 3 minuty później na dośrodkowanie z prawej strony boiska zdecydował się Migas i ku zaskoczeniu wszystkich jak i samego zawodnika, wyszedł z tego piękny strzał a piłka po odbiciu od słupka, znalazła drogę do bramki i było 1-0. W końcówce pierwszej części gry ponownie mocniej zaatakowali goście. W 35 minucie Kolasiński kapitalnie zagrał w uliczkę do wychodzącego Filipka, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Woźniakiem. Po chwili sam podający strzelił gola, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Natomiast w 40 minucie, Woźniak kapitalnie sparował na rzut rożny mocny strzał Strojka.

Druga odsłona rozpoczęła się od mocniejszych ataków miejscowych. Swoich szans w strzałach z dystansu szukali Kubusiak i Janiszyn, ale obie próby były minimalnie niecelne. W 68 minucie Filipek naciskając obrońcę Strażaka, wywalczył piłkę ale w ostatnie chwili jego strzał wybronił Woźniak. W 75 minucie rzut wolny dla Piłkarza egzekwował Bursa, piłkę odbił Woźniak, ale dopadł do niej rutyniarz Strojek i "wpakował" futbolówkę do siatki i był remis. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się sprawiedliwym remisem, w zamieszaniu podbramkowym Piłkarza, najlepiej odnalazł się Janiszyn i po rękach Wierzbickiego, piłką wpadła do bramki ustalając tym samym wynik zawodów.

Piłkarz PodłężeLKS Czarnochowice
Piłkarz Podłęże   LKS Czarnochowice