Strażak Kokotów 3:1 Piłkarz Podłęże

Z Wiarusami na remis

• autor: ryniu, 2018-04-15 18:30

15.04 Piłkarz Podłęże - Wiarusy Igołomia 1:1 (0:0)

bramki: Cichy 81' - Jagła 79'

Skład: Wierzbicki - Wilk, G. Strojek, Bursa, Kordyl (80' Dydyk) - Isaiev (89' Nadolnik), Zawadzki (46' Perdał), Pulchny, Rafał Strojek (65' Kolasiński), Włodarczyk - Cichy

Mecz pierwotnie miał odbyć się w Igołomii. Jednak ze względu na remont obiektu Wiarusów, Piłkarz gościnnie przyjął rywali na swoim stadionie. Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości. W 14' Zubel wygrał pojedynek z Bursą, dograł na 7 metr do Olecha, ten jednak fatalnie skiksował. W odpowiedzi Cichy w ostatnim momencie został zablokowany. W 25 minucie Boligłowa minimalnie niecelnie uderzył po dośrodkowaniu Zubela. Pod koniec pierwszej części gry "zakotłowało" pod bramką Wiarusów, a do wybitej przez obrońców piłki dopadł Bursa, lecz jego strzał minimalnie minął słupek bramki Kolanowskiego.

Druga odsłona rozpoczęła się od ataków miejscowych. W 50 minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej, w sytuacji sam na sam znalazł się Rafał Strojek, lecz w ostatnim momencie ubiegł go obrońca. W 70' grający trener przyjezdnych Siwek, idealnie dograł na 5 metr do Zubela, ten jednak w ostatnim momencie został zablokowany przez Grzegorza Strojka. W odpowiedzi Kolasiński w indywidualnej akcji trafia wprost w "kipera" Wiarusów. W 79 minucie Siwek urwał się na lewej stronie Kordylowi, idealnie dograł na 5 metr do Jagły a ten dopełnił formalności i było 0-1. Odpowiedź Piłkarza byłą natychmiastowa. Wilk dośrodkował z rzutu wolnego, a do głowy najwyżej wyskoczył Cichy i pięknym strzał w okienko, wyrównał stan meczu. W końcówce goście mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, lecz strzał z 10 metrów Siwka, kapitalnie wybronił Wierzbiński i bardzo dobre, stojące na solidnym A klasowym poziomie spotkanie, zakończyło się remisem 1-1.

Trening: obiekt Piłkarza: godz. 20.30

Trening: obiekt Piłkarza: godz. 19.00