Iskra Zakrzów 1:4 Piłkarz Podłęże

Piłkarz jak boomerang

• autor: ryniu, 2018-04-28 15:43

28.04 UKS Sygneczów - Piłkarz Podłęże 3:3 (2:0)

bramki: M. Stefanik 7', Guzik 29', Michoń 53' (k) - Cichy 48' (k), 63', 76'

Skład: Wierzbicki - Wilk (65' Dydyk), Rob. Strojek, Bursa, Kordyl - Isaiev, Kolasiński, Pulchny, Perdał (46' Zawadzki), Włodarczyk - Cichy

Fatalnie rozpoczęło się spotkanie dla zawodników Piłkarza. Już w 7 minucie Michoń dośrodkował w pole karne i przy biernej postawie obrońców, wynik zawodów otworzył strzałem głową M. Stefanik. W odpowiedzi Włodarczyk dośrodkował w pole karne Sygneczowa, ale Cichy głową trafił w słupek. W 29 minucie nieporozumienie Strojka z Wierzbickim wykorzystał Tyrpuła i dograł do Guzika, który strzałem z pierwszej piłki podwyższył prowadzenie gospodarzy. Pod koniec pierwszej części gry Perdał idealnie dograł do Cichego, ten jednak fatalnie przestrzelił i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Sygneczowa 2-0. Po przerwie Piłkarz mocno zaatakował i szybko złapał kontakt. W 48 minucie po rzucie karny podyktowanym za zagranie ręką jednego z obrońców, piłkę w bramce umieścił Cichy. Gdy wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu, sędzia dopatrzył się zagrania ręką w polu karnym Piłkarza i podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Michoń. W 60 minucie bliski szczęścia był Cichy, jednak Nowak kapitalnie obronił strzał naszego napastnika. Młody bramkarz gospodarzy był jednak bezradny 3 minuty później. Bursa podłączył się do akcji, dośrodkował w pole karne, a Cichy głową zdobył piękną bramkę (piłką po drodze odbiła się od poprzeczki). w 76 minucie ponownie Bursa dograł w pole karne miejscowych, Cichy ładnie obrócił się z piłką i zdobył gola dającego wyrównanie. Do końca meczu zawodnicy Piłkarza ambitnie dążyli do zdobycia kolejnego gola. Jednak mimo dogodnych sytuacji jaką mieli Włodarczyk i Cichy oraz Isaiev, który próbował strzału z dystansu, wynik zawodów nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się remisem, z którego bardziej zadowoleni mogą być zawodnicy Sygneczowa.

autor: ~Nieznajomy 2018-04-28 21:14:43

avatar Proszę mi powiedzieć jakim prawem Włodarczyk zagrał w tym meczu, po ostatnim jego, lekko mówiąc wybryku powinien zostać wyrzucony z drużyny ... Topiący brzytwy się chwyta.

autor: ~ryniu 2018-04-29 08:30:52

avatar Za drużynę, skład personalny na dany mecz oraz jej wyniki odpowiada trener. Poza tym jest to wewnętrzna sprawa drużyny. Niemniej jednak, sytuacja kadrowa zespołu, nie ma co ukrywać - jest ciężka.

autor: ~Nieznajomy 2018-04-30 04:55:49

avatar Jednak należy zauważyć że to właśnie wspomniany zawodnik psuje atmosferę i zapał całej drużyny

Piłkarz PodłężeNadwiślanka Nowe Brzesko
Piłkarz Podłęże   Nadwiślanka Nowe Brzesko