Iskra Zakrzów 1:4 Piłkarz Podłęże

Strażak zgasił Piłkarza

• autor: ryniu, 2018-05-05 10:15

05.05 Piłkarz Podłęże - Strażak Kokotów 1:2 (0:0)

bramki: Cichy 65' - Nazarewicz 68', R. Zawiła 80'

Skład: Wierzbicki - Dydyk, G. Strojek, Bursa (89' Nadolnik), Perdał (30' Kolasiński) - Isaiev, Kordyl, Wilk, Raf. Strojek (70' Kowalski), Zawadzki - Cichy

Pierwsza połowa spotkania prowadzona była w niemal sennym tempie. Gra toczona była głównie w środkowej strefie boiska, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Dość powiedzieć, że w pierwszej odsłonie meczu, żadnej z drużyn nie udało się stworzyć dogodnej sytuacji do strzelenia gola. W 10 minucie dośrodkowanie Wilka z rzutu rożnego odbiło się od poprzeczki, a w odpowiedzi Guzikowski strzelił bramkę dla przyjezdnych jednak padła ona ze spalonego. I to by było na tyle "emocji" w pierwszej części gry.
Po przerwie mocniej zaatakowali goście. W 52 minucie strata G. Strojka na 30 metrze spowodowała, że w dogodnej sytuacji znalazł się Nazarewicz, ale strzał pomocnika Strażaka okazał się niecelny. Kilka minut później Gamoń w zamieszaniu podbramkowym uderzył minimalnie niecelnie. Co nie udało się przyjezdnych, udało się gospodarzom. W 65 minucie, Wilk dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę w siatce umieścił strzałem głową Cichy. Odpowiedź Strażaka była natychmiastowa. 3 minuty później Nazarewicz dośrodkował z rzutu rożnego i piłka bezpośrednio po błędzie Wierzbickiego, wpadła do siatki i był remis. W 70 minucie krótko rozegrany rzut rożny między Wilkiem i Cichym oraz dośrodkowaniu tego drugiego, minimalnie spóźnił z zamknięciem G. Strojek. W 78 minucie Wierzbicki przenosi nad poprzeczką mocny strzał Guzikowskiego. Po chwili w zamieszaniu podbramkowym Kordyl dotknął piłki ręką i sędzia wskazał na rzut karny, który na bramkę zamienił R. Zawiła. W końcówce zawodnicy Piłkarza mocno przycisnęli atakując większą ilością zawodników. Jednak mimo dogodnych sytuacji Wilka oraz Cichego, wynik zawodów nie uległ już zmianie i Piłkarz poniósł kolejną porażkę w bardzo ważnym meczu.

Piłkarz PodłężeNadwiślanka Nowe Brzesko
Piłkarz Podłęże   Nadwiślanka Nowe Brzesko