Tęcza Słomiróg 1:5 Piłkarz Podłęże

Zadecydowały błędy w obronie

• autor: ryniu, 2018-06-03 19:47

02.06  Zryw Szarów - Piłkarz Podłęże 5:2 (2:1)

bramki: Buchacz 6', 63', Małek 25', K. Nawrot 52', Kluz 79' - G. Strojek 15', Raf. Strojek 61' (k)

Skład: Chmielek - Dydyk, Wilk, G. Stroejk, Isaiev - Kordyl, Rob. Strojek, Kolasiński, Zawadzki, Pulchny - Raf. Strojek

Piłkarz wystąpił w tym spotkaniu w mocno okrojonym składzie. Kontuzjowani są Cichy, Bursa, Perdał i Wierzbiński a prywatne sprawy zatrzymały Włodarczyka co spowodowało, że i tak wąska kadra Piłkarza, zameldowała się w Szarowie w sile 11 zawodników. Już pierwsza akcja Zrywu zakończyła się golem. Po rzucie rożnym, Buchacz wygrał walkę w polu karnym z Kordylem i głową zdobył bramkę dającą prowadzenie gospodarzom. W 15 minucie rzut rożny wykonywał Piłkarz i w zamieszaniu podbramkowym, G. Strojek głową zdobył gola dającego wyrównanie. 10 minut później Małek po szybkiej kontrze wpadł w pole karne przyjezdnych i mocnym strzałem pod poprzeczkę, zdobył drugiego gola dla Zrywu. Mimo okazji jednych i drugich, pierwsza część zawodów zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.
Drugą odsłonę mocno rozpoczęli zawodnicy Zrywu. W 52 minucie bramkę zdobył K. Nawrot. Niespełna 10 minut później faulowany w polu karnym miejscowych był Robert Strojek, a skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się Rafał Strojek. Po chwili bliski doprowadzenia do remisu był Pulchny, lecz zamiast remisu.....bramkę zdobyli gospodarze po rzucie wolnym i strzale głową Buchacza. W 79 minucie niefrasobliwość obrońców Piłkarza na bramkę zamienił Kluz i było po meczu. W końcówce zawodów mimo okazji jednych i drugich, wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się wysoką porażką Piłkarza 5-2.

Zryw Szarów Nadwiślanka Nowe Brzesko