Piłkarz Podłęże 2:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Złomex za mocny

• autor: ryniu, 2018-06-11 08:03

09.06  Złomex Branice - Piłkarz Podłęże 3:2 (3:1)

bramki: Pulchny 18', Raf. Strojek 47'

Skład: Chmielek - Dydyk, G. Strojek (46' Nadolnik), Wilk, Isaiev - Kolasiński, Kordyl, Pulchny, Zawadzki, Rob. Strojek - Raf. Strojek

Od początku nasi zawodnicy odpierali ataki Złomexu, próbując jednak łapać rywali na spalone. Niestety z różnym skutkiem i w ten sposób stracilismy bramkę na 1:0. Stracona bramka wyzwoliła w naszych zawodnikach chęć walki i już w 18 minucie dośrodkowanie Roberta Strojka w polu kranym przyjmuje Pulchny i strzałem z woleja umieszcza piłkę w bramce rywali. Jednak w 35 minucie niefrasobliwość naszego zespołu w obronie pozwoliła gospodarzom ponowni wyjść na prowadzenie strrzałem z głowy po rzucie wolnym. Nasi zawodnicy próbowali ponownie doprowadzić do wyrównania jednak efekt był odwrotny i w 45 minucie stracili bramkę do szatni na 3:1. W przerwie meczu doszło do zmiany i boisko opuścił Grzegorz Strojek, który nabawił się kontuzji, a w jego miejsce na placu gry zameldował się Nadolnik. Trener Szarek zdecydował się na przegrupowanie ustawienia zespołu co zaowocowało już w 47 minucie bramką dla Piłkarza. Dydyk rajdem bocznym sektorem boiska wpadł w pole karne Złomexu i i podaniem wzdłuż linii bramkowej obsłużył Rafała Strojka, który strzelił kontaktowego gola. Po tym golu Piłkarz przejął inicjatywę i starzał sobie dogodne sytuacje których jednak nie potrafił skutecznie wykorzystać. do 64 minuty dwa groźne strzały oddali Zawadzki i Pulchny. W 66 minucie po faulu na Kordylu, piłka po ciekawie rozwiązanym rzucie wolnym trafiła do Pulchnego, który podał wzdłuż linii bramkowej podał do stojącego na 5 metrze Dydyka, kórego strzał zablokował jednak obrońca Złomexu. W 83 min. swoich sił spróbował też Kordyl jadnak jego piłka minęła słupek bramki strzeżonej przez Sarkowicza. W 90 minucie w dogodnej sytuacji po dośrodkowaniu znalazł się Robert Strojek ale technicznym strzałem przeniósł piłkę nad poprzeczką gospodarzy.

Niestety porażka ta komplikuje naszą sytuację w tabeli. Jednak nie poddamy się i będziemy walczyć do końca!

WieliczankaPiłkarz Podłęże
Wieliczanka   Piłkarz Podłęże