status Gadu-Gadu

Aktualności

Zwycięski sparing z Dziecanovią

• autor: ryniu, 2010-08-03 20:38

W rozegranym w dniu dzisiejszym na własnym obiekcie meczu kontrolnym, nasza ekipa spotkała się z beniaminkiem myślenickiej klasy A, drużyną Dziecanovii Dziekanowice. Spotkanie zakończyło się przekonującym zwycięstwem Piłkarza 5-3 (2-1). Bramki dla naszej ekipy zdobywali kolejno: Rafał Czeliński, Łukasz Wójcik, Patryk Stós, testowany II i Jarek Dudzik.

Skład: Przemysław Porębski - Arkadiusz Rynduch, testowany I, Tomasz Latosiński - Paweł Ciastoń, Tomasz Kucharski, Łukasz Wójcik, Łukasz Dudzik, Tomasz Perdał - Rafał Czeliński, Tymoteusz Chmiel oraz Jarosław Dudzik, testowany II, Patryk Stós, Filip Szlachta, Mateusz Ptasznik, Piotr Gajewski

Mecz ułożył się idealnie dla Piłkarza bo już w 3 minucie objęliśmy prowadzenie. Piłkę na środku boiska dostał Łukasz Wójcik i idealnym, prostopadłym podaniem w uliczkę "uruchomił" Rafała Czelińskiego a temu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce. Goście wyrównali 10 minut później gdy po błędzie obrony do wyrównania doprowadził jeden z napastników Dziecanovii. Druga bramka dla naszej ekipy padła w 35 minucie. Dokładnie wyprowadzoną piłkę od samej obrony dostał na 20 metrze od bramki gości, Łukasz Wójcik. Wykorzystując fakt, że partnerzy byli w tym czasie na pozycji spalonej, odważnie minął obrońce a następnie bramkarza i spokojnie umieścił piłkę w siatce. Wynikiem 2-1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po przerwie nasza drużyna nie zwalniała tempa czego efektem były kolejne gole. Najpierw Patryk Stós wykorzystał dokładne dośrodkowanie Tomka Kucharskiego i głową zdobył trzecią bramkę dla naszej ekipy. Po chwili testowany zawodnik minął trzech rywali i mocnym uderzeniem zdobył kolejną bramkę. Dzieła "zniszczenia" dokończył Jarek Dudzik, który dokładne dośrodkowanie kolegi przeciął ofiarnym wślizgiem zdobywając tym samym piątą bramkę dla Piłkarza. W końcówce meczu, rozluźnienie w naszych szeregach wykorzystał jeden z napastników gości ładnym strzałem z powietrza pokonując Przemka Porębskiego. Po chwili ostatniego gola w tym meczu dołożył jeden z zawodników gości z Dziekanowic i mecz zakończył się wynikiem 5-3.